eng
Lviv
19:25
Холодильні та морозильні камери із сандвіч-панелей
Холодильні та морозильні камери із сандвіч-панелей - photo 1 Холодильні та морозильні камери із сандвіч-панелей - photo 2
Renewed: 3 April 2020, 12:42

Холодильні та морозильні камери із сандвіч-панелей

Price on request
Юлия Юлия
менеджер
Flagma member since 24 March 2017

Description

Холодильні та морозильні камери зібрані із сандвіч-панелей на сьогоднішній день експлуатуються майже на кожному підприємстві яке використовує холод. Це пов`язано з легкістю та мобільністю монтажу, чудовими експлуатаційними характеристиками та естетичним виглядом.
Такі камери можна використовувати для зберігання будь-яких продуктів у широкому діапазоні температур від +10 до -35˚С.
Охолоджувальний об`єм камер складається з уніфікованих панелей відповідної товщини, кожна з яких виготовлена заводським методом і складається з двох облицівок, що являють собою пофарбовану оцинковану сталь товщиною 0,5 – 0,8 мм покриту захисною плівкою.
Простір між облицівками заповнено спеціальним наповнювачем, який має необхідні експлуатаційні та теплоізоляційні характеристики. Як наповнювач для сандвіч-панелей застосовують пінополістирол, пінополіуретан та мінеральну вату. Панелі між собою з`єднаються за допомогою спеціальних ПВХ-замків типу «шип-паз», різноманітних ущільнювачів, або металевих замків та металевих профілів різної конфігурації.
Залежно від типу наповнювача і температурного режиму. Для високо- та середньотемпературних камер використовують панелі товщиною від 50 до 120 мм, для низькотемпературних від 100 до 200 мм.
Холодильні камери монтуються як в середині приміщення, так і як окрема будівля. Панелі встановлюються на стінах та стелі холодильних камер. Підлогу в низькотемпературних камерах додатково теплоізолюють та влаштовують систему підігріву для запобігання промерзання грунту. Для посилення конструкції може бути змонтовано металевий каркас.
Усі камери обладнуються спеціальними холодильними чи морозильними дверима, які мають потрібні теплоізоляційні характеристики та забезпечують необхідну щільність. Камера може бути обладнана кількома виходами. Залежно від потреб та побажань клієнтів, холодильні камери можуть обладнуватись розпашними одностулковими, двохстулковими та відкатними дверми. Двері до морозильних камер обов`язково обладнуються нагрівачем для запобігання примерзання. Для зменшення втрат холоду в дверному проємі вішається ПВХ-завіса. В середині камер монтується необхідна кількість герметичних світильників для забезпечення освітлення. З метою запобігання утворення зони низького тиску, наслідком чого може бути прихоплювання дверей і навіть руйнування камери, морозильні камери обладнують одним або декількома декомпресійними клапанами.
Усі матеріали, що використовуються для монтажу холодильних та морозильних камер дозволені органами охорони здоров`я для контактів з харчовими продуктами, легко піддаються миттю та дезінфекції.
Фахівці компанії «Вектор Люкс» прислухаються до усіх Ваших побажань та вимог, та запропонують оптимальний варіант по прийнятній ціні та термінах виконання.

Ad number: 3592254   |  views: 129  
Flagma member since 24 March 2017

Similar ads

Холодильні та морозильні камери, обладнання.
Price on request
Вектор Люкс, LLC, Lviv +145 ads
Компанія ТзОВ "Вектор Люкс" пропонує комплексний спектр послуг в сфері холодильного обладнання та кондиціювання. Холодильні та морозильні камери...
Холодильные и морозильные камеры оборудование
UAH 1,000/pc  
Wholesale price
from UAH 500/pc
Центрохолод, LLC, Lviv +502 ads
Холодильные и морозильные камеры хранения, заморозки. Лучшие цены и сроки поставки. Мы являемся крупнейшим поставщиком холодильного оборудованию,...
Термометр универсальный для морозильных камер и холодильнико
UAH 116/pc
Mastro, LLC, Lviv +2820 ads
Корпус выполнен из нержавеющей стали Идеальный для морозильных камер и холодильников Температурный диапазон измерений: от -50ºC до 25ºC Со...
Show more
Contact the company
Юлия Юлия
менеджер
By phone
Say, that you found an ad on Flagma
Safety rules: Do not agree to a prepayment if you are not sure about the reliability of the company.
Write a message
Select category
×
Login to your account