eng
Lviv
20:01
Повітроохолоджувачі та конденсатори ЕСО
Повітроохолоджувачі та конденсатори ЕСО - photo 1 Повітроохолоджувачі та конденсатори ЕСО - photo 2
Renewed: 3 April 2020, 12:43

Повітроохолоджувачі та конденсатори ЕСО

Price on request
Юлия Юлия
менеджер
Flagma member since 24 March 2017

Description

Фірма "Вектор Люкс" постачає повітроохолоджувачі та конденсатори виробництва ЕСО (Італія).
Сьогодні Група Luvata ЕСО є світовим лідером у виробництві пластинчастих теплообмінників, а також одним з ключових виробників обладнання для охолодження повітря, що застосовується в такій області, як промисловий холод. Крім аргументованої позиції в Європі ЕСО, за допомогою нових фабрик в США і Китаї, розширює поле діяльності для надання ще більшої підтримки своїм торговим партнерам.
Визначними характеристиками холодильного обладнання ЕСО є простота конструкції, легкість монтажу та зручна експлуатація. Спеціальний профіль ребер, а також їх щільне пресування на трубах забезпечують високу турбулізацію потоку та суттєво збільшують теплообмін.
Відтаювання випарників здійснюється за допомогою ТЕНів, які виготовлені із сплаву титану та сталі високої якості. Усі типи випарників ЕСО обладнанні електричною відтайкою.
Для виготовлення корпуса застосовують алюмінієвий сплав з добавкою магнію, що забезпечує високу стійкість до механічних пошкоджень та корозії.
ECO належить 9 виробництв: в Австрії, Іспанії, Швеції, США, Китаї і чотири в Італії. Перевагою повітроохолоджувачів ЕСО (Італія) є їх широкий діапазон продуктивності та різноманітний модельний ряд типу випаровувачів. На даному етапі це такі типи: EP/EVS/MIC/DFE/STE/CTE/ICE/IDE/LFE. Кожний тип розроблений для визначених умов охолодження продукції в приміщеннях різних об’ємів.
Фахівці компанії "Вектор Люкс" допоможуть підібрати повітроохолоджувач, згідно Ваших потреб і доставлять його у найкоротший термін.

Ad number: 3591887   |  views: 57  
Flagma member since 24 March 2017
Still looking for:

Similar ads

Повітроохолоджувачі та конденсатори Thermokey
Price on request
Вектор. Люкс, LLC, Lviv +38 ads
ТзОВ "Вектор Люкс" пропонує своїм клієнтам широкий вибір теплообмінного обладнання виробництва італійської фірми Thermokey. Компанія Thermokey...
Конденсатор воздушнього охлаждения
Price on request
Вектор Люкс, LLC, Lviv +145 ads
Конденсаторы Eco, Roen Est, Goedhart. Компания ООО "Вектор Люкс" предлагает комплексный спектр услуг в сфере холодильного оборудования и...
Продам К73-16 400в 0,022мкф конденсаторы полиэтилентерефтала
Price on request
Корницкий В.А., SP, Lviv +702 ads
Конденсаторы металлизированные, полиэтилентерефталатные. К73-16 400в 0,022мкф+-5%, количество по запросу. и др. номиналы.
Show more
Contact the company
Юлия Юлия
менеджер
By phone
Say, that you found an ad on Flagma
Safety rules: Do not agree to a prepayment if you are not sure about the reliability of the company.
Write a message
Select category
×
Login to your account