rus
Львов
21:52
Холодильні та морозильні камери із сандвіч-панелей
Холодильні та морозильні камери із сандвіч-панелей - фото 1 Холодильні та морозильні камери із сандвіч-панелей - фото 2
Обновлено: 17 января 2020, 10:32

Холодильні та морозильні камери із сандвіч-панелей

Цена по запросу
Юлия Юлия
менеджер
на Флагма с 24 марта 2017

Описание

Холодильні та морозильні камери зібрані із сандвіч-панелей на сьогоднішній день експлуатуються майже на кожному підприємстві яке використовує холод. Це пов`язано з легкістю та мобільністю монтажу, чудовими експлуатаційними характеристиками та естетичним виглядом.
Такі камери можна використовувати для зберігання будь-яких продуктів у широкому діапазоні температур від +10 до -35˚С.
Охолоджувальний об`єм камер складається з уніфікованих панелей відповідної товщини, кожна з яких виготовлена заводським методом і складається з двох облицівок, що являють собою пофарбовану оцинковану сталь товщиною 0,5 – 0,8 мм покриту захисною плівкою.
Простір між облицівками заповнено спеціальним наповнювачем, який має необхідні експлуатаційні та теплоізоляційні характеристики. Як наповнювач для сандвіч-панелей застосовують пінополістирол, пінополіуретан та мінеральну вату. Панелі між собою з`єднаються за допомогою спеціальних ПВХ-замків типу «шип-паз», різноманітних ущільнювачів, або металевих замків та металевих профілів різної конфігурації.
Залежно від типу наповнювача і температурного режиму. Для високо- та середньотемпературних камер використовують панелі товщиною від 50 до 120 мм, для низькотемпературних від 100 до 200 мм.
Холодильні камери монтуються як в середині приміщення, так і як окрема будівля. Панелі встановлюються на стінах та стелі холодильних камер. Підлогу в низькотемпературних камерах додатково теплоізолюють та влаштовують систему підігріву для запобігання промерзання грунту. Для посилення конструкції може бути змонтовано металевий каркас.
Усі камери обладнуються спеціальними холодильними чи морозильними дверима, які мають потрібні теплоізоляційні характеристики та забезпечують необхідну щільність. Камера може бути обладнана кількома виходами. Залежно від потреб та побажань клієнтів, холодильні камери можуть обладнуватись розпашними одностулковими, двохстулковими та відкатними дверми. Двері до морозильних камер обов`язково обладнуються нагрівачем для запобігання примерзання. Для зменшення втрат холоду в дверному проємі вішається ПВХ-завіса. В середині камер монтується необхідна кількість герметичних світильників для забезпечення освітлення. З метою запобігання утворення зони низького тиску, наслідком чого може бути прихоплювання дверей і навіть руйнування камери, морозильні камери обладнують одним або декількома декомпресійними клапанами.
Усі матеріали, що використовуються для монтажу холодильних та морозильних камер дозволені органами охорони здоров`я для контактів з харчовими продуктами, легко піддаються миттю та дезінфекції.
Фахівці компанії «Вектор Люкс» прислухаються до усіх Ваших побажань та вимог, та запропонують оптимальний варіант по прийнятній ціні та термінах виконання.

Номер объявления: 3592254   |  просмотров: 111  
на Флагма с 24 марта 2017

Похожие объявления

Холодильні та морозильні камери, обладнання.
Цена по запросу
Вектор Люкс, ООО, Львов +134 объявления
Компанія ТзОВ "Вектор Люкс" пропонує комплексний спектр послуг в сфері холодильного обладнання та кондиціювання. Холодильні та морозильні камери...
Холодильные и морозильные камеры оборудование
1 000 грн/шт  
Оптовая цена
от 500 грн/шт
Центрохолод, ООО, Львов +502 объявления
Холодильные и морозильные камеры хранения, заморозки. Лучшие цены и сроки поставки. Мы являемся крупнейшим поставщиком холодильного оборудованию,...
Термометр универсальный для морозильных камер и холодильнико
116 грн/шт
Mastro, ООО, Львов +2820 объявлений
Корпус выполнен из нержавеющей стали Идеальный для морозильных камер и холодильников Температурный диапазон измерений: от -50ºC до 25ºC Со...
Показать еще
Свяжитесь с компанией
Юлия Юлия
менеджер
По телефонам
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности компании.
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Вход в личный кабинет