ukr
Львів
12:18

Техноваги, ТОВ

юридичний
М.Львів, вул.Надійна 3
фактичний
М.Львів, вул.Надійна 3
Голованова Ольга Павлівна, менеджер
на Флагма з 20 червня 2014
+380 (32) 265-XX-XX,  +380 (67) 246-XX-XX,

Діяльність

Завод ваговимірювального обладнання „Техноваги” це:
- український виробник якісної вагової та дозуючої техніки;
- колектив висококваліфікованих професіоналів, четверту частину з яких становлять інженери, конструктори та програмісти;
- 17-ти річний досвід роботи на ринку ваговимірювального обладнання;
- унікальні власні розробки (електронні ваги та інше обладнання);
- випробувальна лабораторія.
У 2011 р. ми побудували власний сучасний новий завод чим збільшили виробничі площі до 7000 кв. м, що дозволяє застосувати сучасні виробничі технології, значно наростити виробничу потужність і випускати весь спектр вагового та дозуючого обладнання європейського рівня якості за доступними цінами.
Виготовляємо найширший асортимент якісної електронної вагової техніки – ваги:
● Автомобільні ● Вагонні ● Платформні ● Низькопрофільні ●
■ Палетні ● Ваги-рокла ● Наїзні ● Монорейкові ■
● З огорожею для тварин ■ Конвеєрні ■ Бункурні ■ Лабораторні ■
■ Контрольно-cjhnedfkmys ■ Медичні та інші.

Ми задовольняємо вимоги найвибагливіших клієнтів - виготовляємо ваги у звичайному, нержавіючому, вибухозахищеному виконанні, з іншими розмірами платформи, точніші і т. п.
Підприємство має усі необхідні сертифікати на продукцію та ліцензії на виконання будівельних і монтажних робіт, виготовлення ваг у вибухозахищеному виконанні, отримало Cертифікат відповідності системи управління якістю вимогам ДСТУ ISO 9001:2015, та сертифікати відповідності СЕ на дозувальні та пакувальні машини.
НВП «Техноваги» пройшло оцінку відповідності Технічному регламенту щодо неавтоматичних зважувальних приладів за модулями В D, що означає високу довіру державної метрологічної служби до компетентності працівників нашого підприємства, сучасне метрологічне оснащення та відмінну якість нашої продукції. Отримали право випускати продукцію на підставі процедур внутрішньої системи якості, що знімає необхідність додаткового контролю нашої ваговимірювальної техніки працівниками Держстандарту.
Калібрувальна лабораторія підприємства пройшла акредитацію в Національному агентстві з акредитації України щодо права проведення калібрування устаткування у галузі вимірювання маси та пов’язаних з нею величин.
Підприємство поставляє не тільки локальні вагові системи чи технологічне обладнання, але й об’єднує технологічні модулі у комплекси та технологічні лінії, розробляє системи обліку сировини та готової продукції, використовуючи ліцензійне програмне забезпечення системи SCADA “TRAСE MODЕ” та власне програмне забезпечення.

Наше підприємство є ексклюзивним представником польської фірми “Radwag в Україні. Пропонуємо ваги для лабораторій за найнижчими цінами на техніку такого класу:
■ Аналітичні ■ Мікроваги ■ Лабораторні ■ Аналізатори вологості
Весь асортимент наших товарів можна оглянути на нашому сайті

Компанія утворена в 1991 році, чисельність 200 осіб
переглядів: 70

Реєстрація: 20 чер 2014      індекс активності: F 0.0

×
×
×
×
×