ukr
Всі розділи
Львів
Автомобільний автосканер
Автомобільний автосканер - фото 1
Оновлено: 15 травня 2017, 13:26

Автомобільний автосканер

Ціна за запитом
Дякович Андрій
менеджер
на Флагма з 9 листопада 2014

Опис

Автосканер - це пристрій, що призначений для зв'язку з електронними блоками управління різних систем автомобіля. Автомобільний сканер - це один з первинних приладів при діагностиці електронних систем автомобіля.

Ми пропонуємо Вам надійне та якісне діагностичне обладнання для автосервісу: автомобільні сканери, Мотортестери, вимірювальні прилади для СТО, автосервісу і авто техцентра. Автомобільні сканери умовно можна розділити на дві великі групи: мультімарочние і дилерські.

Дилерські сканери можуть працювати тільки з певною маркою автомобілів, але їх плюсом є максимальна функціональність. Дилерські сканери виконують всі функції, які підтримує конкретний електронний блок автомобіля.

Ми пропонуємо Вам лише максимально зручне і сучасне діагностичне обладнання для автосервісу і СТО. У нас є мультімарочние сканери, які дозволять Вам проводити діагностику з автомобілями різних типів. Також Ви можете придбати мотортестер, який є новим сучасним засобом діагностики. Мотор тестер призначений для пошуку поломок і несправностей у різних електронних системах автомобіля, системах запалювання і для діагностики системи газорозподілу бензинових двигунів. Мотор тестер універсальний і функціональний, він не прив'язаний до якої-небудь певної моделі або марці автомобіля. Ми пропонуємо Вам зручний і сучасний переносний мотортестер - KES-200.

Переносний мотортестер KES-200 дозволить Вам тестувати мотори відповідно до вимог сучасної техніки. Мотортестер KES-200 дозволить Вам легко знаходити помилки в системі запалювання, в електричних системах, в системах всприсківанія і проводити аналіз роботи датчиків. З Мотортестери KES-200 Ви станете фахівцем з діагностики! За допомогою цифрового мультиметра і 4-канального осцилографа, Ви зможете досягати професійних результатів.

Діагностичне обладнання для автосервісу - автомобільний сканер, мотортестер, вакууметр, мультиметр, компрессометр, обладнання для промивки паливної системи і т. д. Все це гарне доповнення до будь-яких послуг сучасного автосервісу, СТО тощо. Автомобільний сканер - це основа, з якою Ви можете почати свій автосервіс.
Автосканер купити, автосканер купить львов Украина, автосканер цена, автосканер купити львів Україна, автосканер характеристики Launch

З повагою, "Західний Альянс".
Гарантия, Доставка, Обучение, Монтаж!

Номер оголошення: 1910049   |  переглядів: 330  
на Флагма з 9 листопада 2014

Схожі оголошення

4
Автосканер Ancel AD310 на русском языке
1 690 грн/шт
Автосканер, ФОП, UA, 556 км +261 оголошення
Автосканер Ancel AD310 на русском языке    Компактный универсальный русифицированный диагностический автосканер Ancel AD310 Obdii/EOBD+CAN с...
4
Портативный диагностический автосканер - Creader Professiona
3 500 грн/шт
ВседляСТО Захід, ПП, UA, 556 км +191 оголошення
Новинка в семействе компактных автосканеров  - автодиагностический сканер CReader Professional 129 (CRP129). Этот диагностический прибор...
1 480 грн/шт
Автосканер, ФОП, UA, 556 км +261 оголошення
Диагностический автосканер Ancel AD210 на русском языке    Компактный универсальный русифицированный диагностический автосканер Ancel AD210...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Дякович Андрій
менеджер
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет