ukr
Львів
08:09

Коліно димохідне нержавійка 0-90°

170 грн  /штука
Теплий Володимир, менеджер
на Флагма з 3 травня 2016
Продам

Встановлюється на горизонтальних ділянках димоходу, на ділянках де неможливо розмістити труби з ряду 1 м, 0,5 м, 0,3 м. Продовжувач компенсує теплові осьові зміни довжини димоходу, які виникають від зміни температури. З’єднуються з іншими елементами димоходу без додаткових кріплень «Труба в Трубу»
Димохідні системи з нержавіючої сталі універсальні і можуть працювати з будь-яким опалювальним устаткуванням. Також вони зручні при монтажі та займають мінімум площі. Завдяки модульності (найбільша довжина труби - 1 метр) з комплектуючих можна зібрати димохідну систему будь-якої конфігурації.

ТОВ «Версія-Люкс» пропонує димарі з кислотостійкої і жароміцної нержавіючої сталі. Завдяки цьому наша продукція має широкий спектр застосування - від конденсаційних газових котлів до камінів та дров'яних печей. З огляду на це, важливим моментом є підбір правильної товщини стінки труби з нержавіючої сталі. Для газоподібного палива рекомендується товщина стінки 0,5-0,6 мм, тоді як для твердого - 0,8 або 1 мм, в залежності від температури димових газів.

Оновлено: 13 квітня 2018, 16:05
переглядів: 22
Схожі оголошення
Ціна не вказана
Гучок І.Л., ФОП, Львів
Коліна- відводи
Ціна не вказана
Металл Партнер, ТОВ, Львів
Відвід ( коліно) сталеве 76/140 в ПЕ оболонці
Ціна не вказана
Металл Партнер, ТОВ, Львів
Відвід ( коліно ) сталевий 108/200 в ПЕ оболонці
Ціна не вказана
Металл Партнер, ТОВ, Львів
Відвід ( коліно) сталеве 133/225 в ПЕ оболонці
Ціна не вказана
Металл Партнер, ТОВ, Львів
Відвід( коліно) сталевий 38/110 в ПЕ оболонці
×
×
×
×
×