ukr
Львів
20:36
Компресорно-ресиверні станції
Компресорно-ресиверні станції - фото 1
Оновлено: 3 квітня 2020, 12:42

Компресорно-ресиверні станції

Ціна за запитом
Юлия Юлия
менеджер
на Флагма з 24 березня 2017

Опис

Для забезпечення холодопстачання продуктових магазинів, супермаркетів, потужних холодильних камер, складів та логістичних центрів, промислових об`єктів, а також систем кондиціонування, досить часто застосовуються централізовані холодильні установки на базі компресорно-ресиверних станцій. Це найкраще рішення для об`єктів з великою кількістю споживачів холоду та високими вимогами до надійності холодопостачання.
На компресорній станції паралельно встановлюється від 3-х до 6-ти компресорів ( поршневих півгерметичних, герметичних, спіральних, гвинтових), або більше при необхідності.
Залежно від фірми виробника, моделі компресора та умов застосування, до складу холодильної централі може входити великий асортимент додаткового обладнання.
Компресорно-ресиверні станції працюють з усіма типами холодоагентів, здатні забезпечувати широкий діапазон температур та холодопродуктивності.
Централізована система холодопостачання на базі компресорно-ресиверної станції має ряд суттєвих переваг – при виході з ладу одного з компресорів система продовжує працювати, а втрата потужності на період ремонту компенсується роботою паралельних компресорів. Не зважаючи на те, що ціна холодильної централі достатньо висока, проте затрати на її придбання компенсуються високою надійністю, технологічністю та довговічністю.
ТзОВ «Вектор Люкс» пропонує компресорно-ресиверні станції на базі компресорів провідних світових виробників Bitzer, Frascold, та ін.
Фахівці "Вектор Люкс" проконсультують Вас та запропонують оптимальні варіанти устаткування, залежно від Ваших вимог.

Номер оголошення: 3592204   |  переглядів: 39  
на Флагма з 24 березня 2017

Схожі оголошення

MAN TGA компрессор б/у
100 грн/шт  
Оптова ціна
110 - 120 грн /шт
Service Tir, ТОВ, Львів +263 оголошення
Б/у Компрессор MAN TGA в наличии на складе компрессор для МАН TGA
Компрессоры Frascold
Ціна за запитом
Вектор. Люкс, ТОВ, Львів +38 оголошень
Компания "Вектор-Люкс" поставляет полный модельный ряд полугерметичных поршневых и винтовых компрессоров Frascold. Компрессоры полугерметичные...
Компрессор S 15 52 Y
1 726.44 €/шт
Вектор Люкс, ТОВ, Львів +145 оголошень
Компрессоры полугерметичные Frascold для камер холодильных, морозильных, хранения из сендвич-панелей, а также к другому холодильному...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Юлия Юлия
менеджер
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет