rus
Львов
06:13

Адміністратор інтернету-магазина в Львове

4 500 - 5 500 грн, неполная занятость, без опыта работы
Гальченко Евгений, менеджер по подбору персонала
на Флагма с 21 ноября 2017
+380 (95) 198-XX-XX,  xxxxx

Описание вакансии

Вітаю!

Промонуємо усім бажаючим зручну роботу з присутністю кар'єрного зростання. Тому й заробіток тут буде постійно зростаючим. Усі, хто вчаться у нас й мають партнерство виходять на дохід не менше 240$, працюючи по вільному графіку й витрачаючи не більше 4 годин на день. Є отримання офіційного оформлення соцпакетом. Заробіток нараховується без затримок.

Якщо Ви хочете спробувати новий напрям в роботі, стати фінансово-незалежною людиною і працювати в дружній і надійній команді, тоді приєднуйтеся і ми обов’язково допоможемо Вам заробити Вашу першу 1000$ (потрудитися доведеться, але це праця буде надалі вже з задоволенням і результатом, повірте, ми всього передаємо свій досвід, пройдені 10-ки разів ті ж самі шляхи).

Продажі відсутні так, як і вкладення, плати за навчання та інше. Дохід офіційний. Суть роботи - це розміщення простих пропозицій співпраці та рекламі для розширення нашого ринку. Як це робити – ми обов’язково усе Вам покажемо. Для роботи знадобиться персональний комп'ютер або ноутбук, також з цим і постійний доступ до мережі Інтернет.

При бажанні розпочати з нами співпрацю, рухатися тільки вперед і вести розвиток разом з нами звертайтеся, будь ласка, на мою електронну пошту.

Обновлено: 12 апреля 2018, 14:27
Все вакансии компании: 32
Похожие вакансии
в Львове, неполная занятость, опыт работы от 1 года
AromaKo, ООО, Баку, AZ 16 июл   
в Львове, полная занятость, высшее образование
Kateryna K.K., IP, Вроцлав, PL 16 июл   
в Львове, полная занятость
4Service Group, Корпорация, Киев 11 июл   
63 км, полная занятость
Max Fashion, ЧП, Червоноград 14 июл   
Работа за границей  189 000 вакансий
×
×
×
×
×